0

položek na
vašem seznamuWedding Bazaar

Pátek 11.1. a sobota 12.1.2019

Zveme Vás na  Wedding Bazaar, který proběhne 11.a 12.ledna 2019 v nových prostorách  Tržnice na Zelném trhu 14, Brno.

Níže pro představu, jak bazárek probíhal letos.

 

- v pátek 12.1.2018  od 12:00 do 18:00 hodin

 - v sobotu 13.1.2018 od 10:00 do 17:00 hodin.

Po oba dva dny se můžete těšit na mnoho zajímavých dodavatelů, kteří připraví pro Váš svatební den jen ty nejlepší cukrovinky, dorty, ušijí ty nejkrásnější šaty jak pro nevěsty, tak pro Vaše družičky. Můžete tu zakoupit různé doplňky, jako ozdoby do vlasů, boty a mnoho dalšího. 

Samozřejmě, že ani ženichové nepřijdou zkrátka a i pro ně tu najdete mnoho inspirace.

 

A jeliko je  Wedding Bazaar i prodejní akce, tak si zde můžete koupit, co se Vám zrovna zalíbí a hodí na Vaši svatbu.  Pokud třeba nenajdete to co se Vám zrovna hodí barevně, tak věříme, že se s dodavatelem domluvíte na výrobě a dodání 

 

Vstupné je symbolické a to 100,- Kč. 

 

Věříme, že Wedding Bazzar pro Vás bude mít přínos. Že zde najdete vše potřebné na Vaši svatbu a mnohem více, třeba i inspiraci a svého nového dodavatele, který Vám chybí k tomu, aby Váš den byl dokonalý

 

Přejeme příjemnou zábavu, mnoho inspirace a užijte si svoje svatební přípravy bez stresu a v pohodě.


V minulosti jste nás mohli potkat na veltrzích Svatební show  ve Vaňkovce nebo Svatební veletrh ve Futuru na Vídeňské. Velice si Vážíme pozvání i na nadcházející ročníky. Naší filozofií je individuální přístup k zákazníkovi, a tak jsme zvolili veletrhy komornější, kde k Vám máme blíž. Na Svatební show se budeme prezentovat pouze prostřednictví módních přehlídek.

A ještě pár slov o Weeding Bazaaru od pořadetelů:

Již 3. Ročník úspěšného Wedding Bazaaru. Úplně jiný koncept svátebního veletrhu. Pro ty co mají svůj styl a směr. Nic okázalého, prostě si chcete udělat svatbu podle svého. Jednoduchou, přírodní či industriální, prostě jinou. Tak toto je akce pro Vás. Mnoho nových a užasných lidí, kteří svoji práci milují a jsou tu pro vás. Hodně dodavatelů, kteří svoje služby a výrobky dělají vlastnoručně, s láskou pro Vás. Každý kousek je originál a třeba i Vám na míru dělaný.
Přijďte si s námi dát třeba i něco na zub, kávu nebo třeba jen prohodit pár slov. 

Těšíme se na Vás ;)

  • 2019

    2019

  • Wedding Bazaar

    Wedding Bazaar

  • Wedding Bazaar

    Wedding Bazaar