0

položek na
vašem seznamuSvatební Špilberk

Už za chvíli: 2.-3.11.2019

Svatební Špilberk i letos, již po třetí, první víkend v listopadu. Těšíme se na Vás!

Hrad Špilberk je oblíbeným místem mnoha svatebních párů, které si v prostorách dýchajících historií říkají své ANO. Svatební víkend nabízí příležitost podívat se do nádherných prostor hradu, abyste si udělali představu o místě, kde se může konat právě váš svatební obřad. Současně se však můžete seznámit s profesionálními poskytovateli svatebních služeb.
Genius loci tohoto místa určuje i tvář veletrhu. Nechceme vytvořit akci, kde budou stovky vystavovatelů s bombastickým programem, který přehluší jedinečnou atmosféru hradu. Chceme vám nabídnout místo, kde můžete navázat osobní kontakt a najít tak v klidu na jednom místě ty správné partnery pro váš jedinečný den loci Špilberku udá tón celého veletrhu. Nečekejte bombastickou akci se stovkami vystavovatelů, jež by utlumila atmosféru hradu. Raději Vás zveme na místo, kde navážete osobní kontakt a v klidu najdete ty správné partnery pro váš jedinečný den. Přidejte se k nám na Facebooku a Instagramu a sledujte novinky. Mobilní aplikace Svatebního víkendu ke stažení zde IOS a ANDROID naleznete v ní vše potřebné od vystavovatelů, partnerů veletrhu až po program a aktuální dění v průběhu veletrhu. Budete tak mít vše ihned po ruce!
Těšíme se na vás v Brně na Špilberku! 2.- 3.11.2019

 Svatební Špilberk 2018

Jak vypadá svatba Vašich snů? Nebo si Vaše představy ještě potřebujete utřídit? Máme pro Vás příjemné řešení. Zveme Vás na Svatební víkend na hradě Špilberku. Právě zde si čím dál víc párů říká v prostorách dýchajících historií své ano. Prohlédnete si místa vhodná pro svatební obřad – od Královské kaple s nádechem gotiky až po Jihozápadní bastion s výhledem na město. Zároveň se seznámíte s řadou profesionálních poskytovatelů svatebních služeb.

Svatební víkend na Špilberku se uskuteční 3. a 4. listopadu 2018.

Genius loci Špilberku udá tón celého veletrhu. Nečekejte bombastickou akci se stovkami vystavovatelů, jež by utlumila atmosféru hradu. Raději Vás zveme na místo, kde navážete osobní kontakt a v klidu najdete ty správné partnery pro váš jedinečný den. Kromě toho, na vás čeká zajímavý doprovodný program, módní přehlídka svatebních šatů a obleků. Chystáme pro Vás i soutěž s firmou Balcar Diamonds, vyhrát můžete šperky v hodnotě 30 tisíc korun.

A co dalšího na Špilberku uvidíte? Přidejte se k nám na Facebook a Instagramu sledujte novinky.

V letošním roce je již možné stahovat aplikaci Svatebního víkendu Android a IOS , zde budou uvedeni všichni partneři a vystavovatelé, novinky, a aktuální dění v průběhu svatebního víkendu. Je zde také program víkendu, každý vlastník aplikace bude dostávat upozornění na aktuální dění na přehlídkovém mole.

 

 

 

Přijměte pozvání na   svatební veletrh Špilberk 2017 . Koná se o víkendu 4. a 5.listopadu 2017.

Proč Špilberk?

Hrad Špilberk vytváří už více než sedm staletí výraznou dominantu města Brna. Dnes je Špilberk jedním z center brněnského kulturního života. Je vyhledávaným místem domácích i zahraničních turistů a oblíbeným místem pro mnoho svatebních párů, které si v prostorách dýchajících historií řeknou své ANO. Svatební víkend je příležitostí stovkám snoubenců ukázat nádherné prostory hradu, aby si mohli udělat představu o místě jejich budoucího obřadu a současně poznat vybrané poskytovatele svatebních služeb. Genius loci tohoto místa určuje i tvář veletrhu. Nechceme vytvořit akci, kde budou stovky anonymních vystavovatelů s bombastickým programem, který přehluší jedinečnou atmosféru hradu. Chceme nabídnout místo, kde je možný osobní kontakt mezi nevěstou, ženichem a těmi kdo se budou podílet na jejich svatbě.

 • 2019

  2019

 • 2019

  2019

 • Špilberk

  Špilberk

 • 2019

  2019

 • 2019

  2019

 • 2019

  2019

 • 2018

  2018

 • 2018

  2018

 • Špilberk

  Špilberk

 • Špilberk

  Špilberk

 • Špilberk

  Špilberk

 • Špilberk

  Špilberk