0

položek na
vašem seznamuSvatební oblek pro muže

Vše pro svatby

Svatební oblek pro muže

 

 

Všichni se mnou budete určitě souhlasit, že nevěsta je a po zásluze také má být středem pozornosti. Nejpůvabnější a snad i nejkrásnější bytostí svatebního ceremoniálu. Ale svatební obřad je intimní ceremonie dvou lidí. Muže a ženy. Snad i pánové si zaslouží vedle své krásné nastávající vypadat jinak než, když jdou na ples nebo obchodní schůzku. Hezké a vkusné oblečení je jen doplněk tak silného emocionálního zážitku jako je slib na celý život. Ale přesto má svůj význam. Možná je to jen jednou za život, kdy si muž oblékne něco netradičního.  Například žaket nebo světle šedý či krémový oblek.

 

Žaket je snad nejkrásnější oblek na svatbu. Zvláště pak pokud je svatební obřad v kapli, kostele nebo na zámku.  Žaketové sako má prodloužený zadní díl a střihově je podobný fraku. Má však lichotivější střih. Doplňuje se šerpu nebo vestou. Hezkým doplňkem je košile se sežehleným límečkem a plastron.

 Šedé a krémové obleky si barevně rozumí se stylem svatebních šatů. Jejich elegance vyzní převážně při letních svatbách v exteriéru, například na louce, na terase hotelu,… Hezkým doplňkem světlých obleků jsou šle, které můžete barevně sladit s motýlkem a tkaničkami u bot.

Tmavé obleky lépe vyzní v kombinaci s vestou a kravatou  v barvě svatebních šatů. I košili je lépe volit v barvě šatů. Ženich je pak na první pohled rozpoznatelný od ostatních pánů.

Novinkou ve svatební módě pro muže je sako se stojáčkem z lesklého materiálu s dekorem. Takové sako se doplňuje tmavými kalhotami.

Tip na závěr: Pánové nepodceňujte výběr košile na svatbu. Po sundání saka je velmi vidět. Volte košili ve střihu slim, se vsazovaným, dlouhým rukávem ukončeným francouzskou manžetou na kovový manžetový knoflíček a krytým zapínáním.

Upřednostňuji individuální přístup k zákazníkovi. Každý pán, kterému pomáhám najít tu správnou kombinaci košile, obleku a doplňků je pro mě originál. Společnost Ceremoni se věnuje pouze pánům, obléká je na svatební a společenské příležitosti od hlavy až k patě.  Nabízí kvalitní materiály a vysokou krejčovinu.

Těšíme se na Vás v centru Brna ulice Dvořákova 4

Bětka Krejčířová, majitel společnosti Ceremoni 

 • žaket

  žaket

 • šedý

  šedý

 • světlý

  světlý

 • žaket

  žaket

 • silver

  silver