0

položek na
vašem seznamuO nás

Těším se na Vás!

 

Milí zákazníci,
ráda bych Vás upozornila na upřesnění pracovní doby salonu Ceremoni.
V pondělí a čtvrtek, kdy se vrací a vyzvedávají obleky, jsem k dispozici 10-18 hodin. Na vyzkoušení obleku se však prosím objednejte.
V úterý a středu, případně pátek, kdy zkoušíme a upravujeme obleky je otevřeno jen po předchozí domluvě.
Volejte, pište, objednávejte se, jsem na tel.č. 602787766, ráda Vám výjdu vstříc. Pokud se nedovoláte, věnuji se zákazníkům, ráda vám zavolám zpět jak to bude možné.
A těším se na Vás.
Vaše Bětka Sutorý, majitelka společnosti

 

Ceremoni obléká pány na svatby a společenské příležitosti od r. 2008.  Mým krédem je spokojený zákazník, vysoká krejčovina, úprava na míru a profesionální jednání. Mám ráda individuální přístup k zákazníkovi. Proto se věnuji provozu salonu sama. Od objednávky zboží, schůzky se zákazníkem, až k samotné realizaci včetně servisních prací jako jsou úpravy obleku, čištění a žehlení.  S tím souvisí pracovní doba salonu, která je  flexibilní, přizpůsobivá četnosti objednávek a sezónnosti. 

V roce 2018 jsem oslavila  10 let od založení společnosti. K výročí jsem salonu, zákazníkům i sobě nadělila větší a  komfortnější prostor salonu s možností zaparkovat přímo před provozovnou. V novém Vám ráda nabídnu kávu, čaj či něco ostřejšího z vybaveného baru. Místo trapné kabinky najdete útulný pokojíček na převlékání a třešničkou na dortu je malebná předzahrádka, kde si můžete vyfotit oblek v denním světle.

Pomůžu Vám  sladit  svatební oblek k nevěstiným šatům a místu svatby, vybrat svatební košili, tak aby jste v ní vydržel celý den. Oblek i košili Vám na míru upravím. Také společně doladíme kravatu, motýlka nebo regatu, šle, boty,..... Nabízím i obleky pro ostatní svatební účastníky - svědek, svatební tatínek, host. I tyto obleky na míru upravím. V ceně pronájmu obleku jsou veškeré servisní práce.

Poradím Vám co si obléci na dress code Black Tiesmoking půjčuji ve všech velikostech, i ten Vám upravím na míru. Košile do smokingu prodávám a v ceně upravuji a připravuji na první nošení. Doplňky ke smokingu: smokingový pás, motýlek a kapesníček půjčuji i prodávám. Pánské společenské boty jen prodávám.

Návštěvu salonu Ceremoni si můžete rezervovat  na  tel. č.  +420 602 787 766, nebo přes kontaktní formulář.

Věci, které si kupujete můžete zaplatit kartou nebo hotově. Věci na pronájem ( oblek, kravata, motýlek, manžetové knoflíky,..) hradíte hotově nebo převodem.

číslo bankovního účtu: 43-2094420207/0100

Moc se  na Vás těším!

Bětka Sutorý, majitelka společnostiMalé ohlédnutí za rokem 2018
Milí zákazníci, přiblížil se sváteční závěr roku, ve kterém se Vás spoustu svěřilo do našich rukou. Moc si toho vážíme. Dovolte malé ohlédnutí. Na začátku roku 2018 jsme na dvou svatebních veletrzích ukázali co nového jsme připravili na svatební sezonu 2018. Na nádherném a pohodovém Wedding bazaaru, velký dík za pozvání a uspořádaní patří Katce Janouškové ze Svatby podle Katy. A luxusní Svatební show ve Vaňkovce, kterou pořádá majitelka Naive - Zuzka Komárková. Je nám ctí  tento veletrh navštěvovat již od prvního ročníku, letos po osmé. Na Svatební show jsme měli i letos možnost oblékat pana moderátora Jirku Holíka z Rádia Krokodýl a nově jsme oblékli i ženicha Jirku, na v historii první svatbě na živo. A myslím, že jedno oko nezůstalo suché, protože nechat se oddat panem Kohákem, bylo opravdu parádní. Na konci ledna jsme se opět stali partnery velkolepého Plesu jako Brno a oblékli mnoho pánů do smokingu. Plesová sezona pokračovala až do března a já mám velkou radost, že pánům záleží na tom co si obléknout do společnosti. V dubnu jsem se společnosti Ceremoni vstoupila již do jedenácté svatební sezony a i když jsme na vytoužené teplé období museli trochu posečkat, vyplatilo se. Celá letošní svatební sezona byla ve znamení více či méně elegantních obleků a hlavně plná svatebních žaketů a svatebních smokingů. Možná jste na našich stránkách zahlédli například svatbu, kterou moc hezky připravila agentura Kouzelná svatba. Přesto, že jsou svatby často venku, opravdu je málo, aby ke krásným svatebním šatům oblékal ženich kalhoty a košili s dřevěným motýlkem. Samozřejmě v případě, že má nevěsta letní krátké šatičky, je ležérní ženich na místě. Přiblížil se podzim a my jsme se opět stali partnery Finalového večera Miss. and Mr. Look Bella a současně Gala Plesu, který se konal v Laser Show Hall Brno. Velký dík pořadatelské agentuře Prestige Models. Večer byl na opravdu vysoké úrovni a Brno může být hrdo, že se zde pořádají takové společenské akce. Vedle zmíněných akcí jsme oblékli spoustu pánů na Gala firemní večery a neměla bych opomenout i letošní 100.výročí od založení republiky, na které si pánové taktéž dopřáli dobově charakteristický typ saka -žaket. V listopadu začala na pomyslná vrátka nesměle ťukat nadcházející svatební sezona 2019 a já se zúčastnila skvělého veletrhu - Svatební Špilberk. V nádherných historických prostorách proběhly módní přehlídky, naznačující co nového můžeme čekat ve svatební sezoně 2019. Děkuji Veronice Polehlové z AV Your Day za pozvání. Velký dík také patří firmě Ivo Lizna za krásné boty a firmě V.Style, která je dodavatelem značky Avantgard. Pod touto značkou najdete zboží na našem eshopu.
 Na závěr roku jsme vypomohli s oblečením žesťovému kvintetu NdBrass, držíme pěsti a přejeme úspěch. 

S úctou Bětka Sutorý, majitelka společnosti Ceremoni

 • Bětka Sutorý

  Bětka Sutorý

 • interiér

  interiér

 • zde zkoušíme

  zde zkoušíme

 • zde měříme

  zde měříme

 • žakety

  žakety

 • drobný sortiment

  drobný sortiment

 • široká barevná škála obleků

  široká barevná…

 • komfort pro zákazníky

  komfort pro…

 • půvabná předzahrádka

  půvabná…

 • kravaty, motýlky,šle,...

  kravaty,…

 • košile,...

  košile,...