0

položek na
vašem seznamuTěšíme se na Vás

Pozvánky

Máme pro Vás 3 pozvání. 

To první je  svatební veletrh Špilberk 2017 . Koná se o víkendu 4. a 5.listopadu 2017.

Proč Špilberk?

Hrad Špilberk vytváří už více než sedm staletí výraznou dominantu města Brna. Dnes je Špilberk jedním z center brněnského kulturního života. Je vyhledávaným místem domácích i zahraničních turistů a oblíbeným místem pro mnoho svatebních párů, které si v prostorách dýchajících historií řeknou své ANO. Svatební víkend je příležitostí stovkám snoubenců ukázat nádherné prostory hradu, aby si mohli udělat představu o místě jejich budoucího obřadu a současně poznat vybrané poskytovatele svatebních služeb. Genius loci tohoto místa určuje i tvář veletrhu. Nechceme vytvořit akci, kde budou stovky anonymních vystavovatelů s bombastickým programem, který přehluší jedinečnou atmosféru hradu. Chceme nabídnout místo, kde je možný osobní kontakt mezi nevěstou, ženichem a těmi kdo se budou podílet na jejich svatbě.

 

Druhou událostí je změna adresy salonu Ceremoni. Téměř 10 let jsme působili v historickém centru Brna, kde je problém s parkováním. Podařilo se nám najít prostor v širším centru města Brna, na ulici Kotlářská 29, kde snad bude možnost zaparkovat přímo před salonem. Jednáme s Magistrátem města Brna o pronájmu parkovacího místa, držte nám palce. Nové prostory otevřeme slavnostně po Novém roce, 2.ledna 2018. Jste srdečně zváni!

 

Třetím pozvánm je Wedding Bazaar, který proběhne 12.a 13.ledna 2018 v nových prostorách  přízemí Impact Hubu na Cyrilské 7, Brno.

V minulosti jste nás mohli potkat na veltrzích Svatební show  ve Vaňkovce nebo Svatební veletrh ve Futuru na Vídeňské. Velice si Vážíme pozvání i na nadcházející ročníky. Naší filozofií je individuální přístup k zákazníkovi, a tak jsme zvolili veletrhy komornější, kde k Vám máme blíž.

Pár slov o Weeding Bazaaru od pořadetelů:

Již 3. Ročník úspěšného Wedding Bazaaru. Úplně jiný koncept svátebního veletrhu. Pro ty co mají svůj styl a směr. Nic okázalého, prostě si chcete udělat svatbu podle svého. Jednoduchou, přírodní či industriální, prostě jinou. Tak toto je akce pro Vás. Mnoho nových a užasných lidí, kteří svoji práci milují a jsou tu pro vás. Hodně dodavatelů, kteří svoje služby a výrobky dělají vlastnoručně, s láskou pro Vás. Každý kousek je originál a třeba i Vám na míru dělaný.
Přijďte si s námi dát třeba i něco na zub, kávu nebo třeba jen prohodit pár slov. 

Těšíme se na Vás ;)

  • špilberk 2017

    špilberk 2017

  • Wedding Bazaar

    Wedding Bazaar