0

položek na
vašem seznamuO nás

POZOR 23.-27.10. DOVOLENÁ

Ceremoni obléká pány na svatby a společenské příležitosti od r. 2008. Mým krédem je spokojený zákazník, vysoká krejčovina, úprava na míru a profesionální jednání. Mám ráda individuální přístup k zákazníkovi. 

Pomůžu Vám  sladit  svatební oblek k nevěstiným šatům a místu svatby, vybrat svatební košili, tak aby jste v ní vydržel celý den. Oblek i košili Vám na míru upravím. Také společně doladíme kravatu, motýlka nebo regatu, šle, boty,..... Nabízím i obleky pro ostatní svatební účastníky - svědek, svatební tatínek, host. I tyto obleky na míru upravím. V ceně pronájmu obleku jsou veškeré servisní práce - čištění a žehlení.

Poradím Vám co si obléci na dress code Black Tie, smoking půjčujeme ve všech velikostech, i ten Vám upravím na míru. Košile do smokingu prodáváme a v ceně upravuji a připravuji na první nošení. Doplňky ke smokingu: smokingový pás, motýlek a kapesníček půjčuji i prodávám. Pánské společenské boty jen prodávám.

 Jsem ráda, když dopředu dáte vědět, kdy nás navštívíte. Otevírací doba pondělí - pátek 10-18 hodin je orientační, vyzkoušet oblek můžeme i mimo pracovní dobu. Návštěvy rezervujte: 

emailem: info@ceremoni.cz 

SMS nebo zavolejte na tel.č. 602787766 

přes kontaktní formulář

Těšíme se na Vás!

Bětka Sutorý

  • Bětka Sutorý

    Bětka Sutorý